KONST / Litografier / Färglitografi 7574544
nr 757 4544
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi , Stig Claesson Slas (1928-2008), 64/70, signerad -81, 41x61
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:09:56
4/5 10:10:07
7/5 18:05:05
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas